search

Silnik Mobilus SENSO BT M35 ERS 40/10

299,00 zł
Brutto

radiowy z detekcją przeszkód do rury fi 40 udźwig 16kg

Ilość

Silnik Mobilus SENSO BT M35 ERS 40/10Nm radiowy COSMO/2WAY z detekcją przeszkód Z wbudowanym modułem Bluetooth.Dzięki aplikacji działającej pod Bluetooth można przy pomocy smartfona lub tabletu wykonać szereg czynności serwisowych, które wcześniej wymagały ingerencji w skrzynkę rolety w celu dostania się do przycisku programowania siłownika. Teraz za pomocą łączności Bluetooth będziesz mógł połączyć się bezpośrednio z silnikiem i wprowadzić go w Tryb Programowania. W tym trybie sprawdzisz wersję oprogramowania siłownika, dokonasz jego aktualizacji lub ustawisz górną i dolną pozycję krańcową rolety.

Rodzina siłowników MOBILUS ERS z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi oraz wbudowanym modułem radiowym to linia produktów przeznaczona do sterowania roletami, bramami rolowanymi i markizami za pomocą pilota. Możliwość wyświetlenia informacji zwrotnych z odbiorników o statusie wykonania operacji dzięki dwukierunkowej komunikacji COSMO | 2WAY.

SENSO Detekcja przeszkód w obu kierunkach.

MODUŁ REPEATERA SYGNAŁU

Dzięki temu urządzeniu, jeżeli zachodzi potrzeba, sygnał radiowy na drodze do i od najdalszego odbiornika może zostać wzmocniony przez siłowniki pośrednie, dzięki czemu zasięg kontroli zostaje rozszerzony.

WSPÓŁPRACA Z CENTRALKĄ GTW

Rolety, bramy rolowane i markizy wyposażone w siłowniki Mobilus SENSO 4.0 dzięki współpracy z centralką inteligentnego domu COSMO | GTW MOBILUS pozwalają na sterowanie
i kontrolę urządzeń z dowolnego miejsca na świecie poprzez telefon, tablet z systemem Android lub iOS oraz za pomocą przeglądarki internetowej.

ELEKTRONICZNE KRAŃCÓWKI

Elektronicznie ustawiane i zapamiętywane pozycje krańcowe.

Silnik pracuje również na miękkich wieszakach. W komplecie wszystko co potrzebne do zamontowania silnika w standardowej rolecie. Do silnika można dodatkowo podłączyć przełącznik ścienny na 230V

Produkcja: Polska gwarancja 5 lat